Yörük Kardeşler ağaç ve ahşap ürün hizmetleri

Tasarımdan üretime..

Atölyemiz de yapılan tüm çalışmalar öncelikle tasarım ile başlar ölçülerin alınması ve bilgisayar yardımı ile görselleştirme.

Bilgisayar programları Autocad ve İç mekan programları ile tamamlanan proje tarafınızca onaylandıktan sonra üretim aşamasına geçilir. Tüm süreçlerde onayınız alınır.

  • Doğru ölçü alımı

  • Doğru malzeme seçimi

  • Müşteri memnuniyeti

Better way to renovate

TEMİZ İŞÇİLİK MODERN GÖRÜNÜM

Ahşap Ev Yapımı
Ahşap Pergole
Ahşap Uygulamalar

Ahşap ev üretimi ve projelendirilmesi ile odun eviniz hazır!

Hizmetlerimiz arasında olan Ağaç ev yapılması son dönemde çok başvurulan çözümlerdendir. Odun ev yapımı A’dan Z’ye tüm süreçleri ile gerçekleştirilir.

Proje Çizimi

Arsanızda yapılması planlanan Odun evin projesinin çizilmesi ve görselleştirilmesi.

Proje Uygulanması

Projenin çizilmesi sonrası ağaç evin yapılması ve montajının sağlanması.

Hizmeter

İç Mekan uygulamaları için ahşap ürünler:

Mobilya Dizayn

Mobilya tasarımı iç mekanlar için olmazsa olmazdır. Zaman zaman ahşap bir masa veya sandalye yada şifonyer yaşam alanınızı daha rahat ve şık gösterir. Aynı zamanda sıcak bir hava katar.

Ahşap Mobilya Üretimi

Ahşap Masa olsun Ahşap Pencere veya Ahşap kapılar olsun üretimlerinde doğru ağaç ve doğru boya gibi cila gibi malzemeler sürdürülebilir bir malzeme olması çok önemlidir.

Ahşap Kapılar

Ahşap kapılar denince tüm aksamı ahşap olan ve standart ölçülerde üretilen kapılardır. İç mekanlarda tercih her zaman ahşap olan kapılardır. Bu kapılar el işçiliği ile yapılan ve makinelerde üretilen kapılar olarak iki çeşittir. Elde üretilen kapılar işçilik ve zaman olarak da uzun sürmektedir.

Ahşap Pergole

Pergole kelimesi Latincede saçak anlamına gelen “pergule” kelimesinden türemiştir. İtalyanca gölgelik anlamında kullanılan pergole, açıklıkların yatay, bükümlü ve çatı şeklinde kapatılarak gölgelik alan oluşturmak amacıyla yapılan tente işlemidir.

SİPARİŞ İÇİN ARAYIN